5 elementów niezbędnych do sukcesu branży muzycznej

Written by on 26 maja 2016

Wkrótce nauczysz się pięciu kluczowych elementów, które przyczyniły się do sukcesu wszystkich wspaniałych muzyków. Dopóki nie zdobędziesz tych kluczowych elementów dla siebie, będzie prawie niemożliwe, abyś osiągnął swoje muzyczne marzenia i zbudował udaną karierę w branży muzycznej.

Przeczytaj poniżej, aby odkryć te pięć kluczowych elementów i podjąć działania w zakresie informacji, których się nauczysz:

Klucz sukcesu w karierze muzycznej # 1 – Nie ustawiaj realistycznych celów

Wszyscy najbardziej znani i odnoszący sukcesy muzycy nie osiągnęli swoich celów, realistycznie myśląc o tym, co wydawało się możliwe. Przeciwnie, koncentrowali swój umysł jak laser TYLKO na tym, czego naprawdę chcieli. Kiedy osiągniesz cele zgodne z rzeczami, które najbardziej chcesz, będziesz o wiele bardziej zmotywowany, aby je osiągnąć. Więcej o tym za chwilę …

Pomyśl o tym – z następujących wyborów, który wybór zainspiruje Cię do poświęcenia całego swojego czasu i energii na rozwój kariery muzycznej ?:

Nagrywanie demo z zespołem i być może kilka koncertów w mieście.

Pisząc listy najlepszych piosenek dla zabójczego zespołu, a następnie promując swoją muzykę, przechodząc do ogromnej światowej trasy – grając na stadionach pełnych fanów, zarabiając mnóstwo pieniędzy z samej sprzedaży muzyki i nigdy więcej nie wykonując normalnej pracy.
Nawet jeśli twoje cele w biznesie muzycznym są całkowicie niezwiązane z wydaniem muzyki, nadal ma to zastosowanie: nie pozwól sobie zaakceptować niczego mniej niż to, czego naprawdę chcesz w swojej muzycznej karierze, tylko ze względu na bycie realistą. Życie jest zbyt cenne, aby żyć nim, nie robiąc rzeczy, których naprawdę pragniesz. Kiedy wyznaczasz sobie cele, które Cię nie inspirują, jest prawie pewne, że NIGDY nie osiągniesz rzeczy, których naprawdę pragniesz w muzyce.

Wszystkie największe gwiazdy rocka to ludzie tacy jak ty. Zaczęły się od małych – bez względu na to, czy były spłukane, nie mając pojęcia, jak to się robi w muzyce, brakuje muzycznego talentu, czy też nie ma zespołu do grania … Wyobraź sobie, gdzie teraz będą, gdyby powiedzieli sobie, że ich marzenia o muzycznej karierze były nierealistyczne lub wydawały się niemożliwe. Oczywiście, że nie … poszli za swoimi marzeniami i poszli dalej, aby je osiągnąć!

Musisz zrobić to, co zrobili. Zacznij budować karierę muzyczną, koncentrując się na tym, co CHCESZ, a nie na tym, co wydaje się możliwe.

Klucz sukcesu w karierze muzycznej # 2 – Manifestuj swoje muzyczne marzenia w rzeczywistości, zanim faktycznie są rzeczywistością

Muzycy, którzy nigdy nie osiągną nic istotnego w tej branży, budują ścieżki do swoich celów, zaczynając od tego, gdzie są w danej chwili.

Z drugiej strony muzycy, którzy osiągają wielki sukces, robią coś zupełnie innego. Planują swoją muzyczną karierę od początku do osiągnięcia swoich celów i pracują wstecz do dnia dzisiejszego. Wyobrażają sobie, że osiągnęli już swoje główne cele, a następnie zbudowali swoje życie wokół tej wizji. Jest to znacznie skuteczniejszy sposób dokładnego określania czynności wymaganych do połączenia kariery muzycznej.

Klucz sukcesu w karierze muzycznej # 3 – Zacznij żyć lub zacznij umierać

Dwa klucze, o których wspomniałem powyżej, są kluczowe dla budowania udanej kariery muzycznej. Mając to na uwadze, potrzebujesz nie tylko celów i planu działania, aby zrealizować swoje muzyczne marzenia. Musisz podejmować działania każdego dnia, aby zbliżyć się do swoich celów. Można by pomyśleć, że to powszechna wiedza, ale byłbyś zszokowany tym, ilu muzyków rezygnuje ze swoich muzycznych marzeń po prostu z powodu braku wysiłku (pod względem podejmowania działań fizycznych).

Wizualizuj ten scenariusz (używam tego jako inspiracji dla profesjonalnych muzyków, których mentorem): Właśnie dowiedziałeś się o chorobie, którą zakurkowałeś, która wymaga poważnej operacji. Jeśli nie dostaniesz tej operacji, masz gwarancję, że umrzesz nie dłużej niż pół roku. Co gorsza, operacja jest bardzo kosztowna i nie może być pokryta przez firmę ubezpieczeniową (również nie możesz pożyczyć pieniędzy, aby za to zapłacić). Masz więc decyzję, aby podjąć decyzję: możesz pozwolić sobie na śmierć, LUB możesz podjąć wszelkie działania konieczne, aby zdobyć pieniądze potrzebne na operację.

Z pewnością ten przykład jest ekstremalny, ale jest idealną ilustracją tego, jaki rodzaj myślenia trzeba mieć, aby zbudować udaną karierę muzyczną. Wykonywanie dużych ruchów (poprzez podejmowanie działań) w swojej karierze muzycznej jest zupełnie inne niż czekanie, aż coś się wydarzy (pozwalając ci „umrzeć”).

Mając to na uwadze, ciężka praca / konsekwentne działanie niekoniecznie oznacza sukces w karierze muzycznej, kiedy nie wiesz dokładnie, co powinieneś robić, aby osiągnąć swoje cele.

Klucz sukcesu w karierze muzycznej # 4 – MASYWNE Powody dla osiągnięcia Twoich muzycznych celów

Niezależnie od tego, co robisz, coś pójdzie nie tak w twoich planach kariery muzycznej. Ilekroć masz do czynienia z nieoczekiwanymi zdarzeniami w twojej karierze muzycznej, jest to czas, w którym twoje zaangażowanie zostanie poddane próbie. Na przykład, oto kilka trudnych sytuacji, które możesz napotkać.


Reader's opinions

Leave a Reply


Continue reading

Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background