Co według ciebie jest najważniejszą rzeczą, jaką muzycy robią, aby zepsuć swoje szanse na sukces w przemyśle muzycznym? Czy to: nie ćwiczyć wystarczająco ich instrumentu? Nie łącząc wystarczająco dobrych powiązań branży muzycznej? Mieszkasz w mieście bez sceny muzycznej? Odpowiedź na to wszystko jest NIE – żadna z tych rzeczy. Może istnieć niezliczona ilość powodów, dla których muzyk nie mógłby zrobić tego w przemyśle muzycznym, ale powyższe rzeczy są jedynie symptomami głębszej przyczyny. W rzeczywistości najczęstszym powodem, dla którego muzycy nigdy nie odnoszą sukcesów w tym biznesie, jest nastawienie oparte na FEAR.

Większość muzyków pozwala, aby ich obawy zrujnowały ich szanse na sukces w muzyce. Niektóre z tych obaw są rozumiane świadomie, podczas gdy inne są możliwe do zidentyfikowania tylko dla osoby, która ich szuka.
Niestety, niezależnie od tego, czy jesteś tego świadomy czy nie, twoje obawy mogą być bardzo niszczycielskie dla twojej kariery muzycznej. Jako osoba, która wspiera muzyków w budowaniu udanej kariery muzycznej, obserwuję to nieskończone czasy.

Oto niektóre z częstych lęków, które niszczą szanse muzyków na odniesienie sukcesu i jak je pokonać, abyś mógł szybko przenieść swoją karierę muzyczną do przodu:

Strach przed muzykiem nr 1: Strach przed zarabianiem pieniędzy

Za każdym razem, gdy mówisz znajomym lub rodzinie, że chcesz zostać profesjonalnym muzykiem, co ci powiedzieli? Prawdopodobnie coś takiego:

* „Najpierw musisz zdobyć bezpieczną pracę, aby mieć solidny plan tworzenia kopii zapasowych dla swojej kariery muzycznej.”

* „Muzycy nie mogą dobrze żyć”

* „Wszyscy muzycy muszą grać na rogach ulic, aby się zmienić”

W większości przypadków mówi się o tym z najlepszych intencji … Jednak te pomysły są wysoce błędne. Prawda jest taka, że ​​nie jest to tak trudne, jak mogłoby się wydawać, aby dobrze zarabiać w branży muzycznej, jeśli wiesz dokładnie, co robić, aby zarabiać jako profesjonalny muzyk (i faktycznie to ROBIĆ). Mając to na uwadze, dzieje się tak dlatego, że powyższe fałszywe przekonania na temat branży muzycznej są tak szeroko rozpowszechnione, że wielu muzyków obawia się, że nie będą w stanie zarobić pieniędzy. Następnie robią rzeczy, które prowadzą do dokładnego OPPOSITE, co jest potrzebne, aby zarobić dobre życie.

Oto, jak próby „nie” borykania się z trudnościami finansowymi w branży muzycznej powodują, że trudno jest zarobić dobre pieniądze jako muzyk:

* Nigdy nie podejmujesz wysiłku, aby zarobić o wiele więcej pieniędzy w swojej karierze muzycznej. Najgorsze, co możesz zrobić, to spodziewać się, że będziesz zmagać się z robieniem pieniędzy jako muzyk. Jest pewne, że kiedy to zrobisz, zaczniesz żyć w świecie, który sam stworzyłeś w swoim umyśle.

* Zabierasz karierę muzyczną w kiepskim kierunku. Spodziewając się porażki, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, wielu muzyków zaczyna myśleć, że lepiej będzie iść na studia, aby zdobyć dyplom w dziedzinie niemuzycznej, pracować w „bezpiecznej” pracy i WTEDY, idąc za swoją muzyczną karierą, marzyli wolny czas. W końcu prawie zawsze kończy się to niepowodzeniem.

* Jesz gęś, która składa złote jajka. Uwaga: to, co jest napisane poniżej, może wydawać się „autopromocją”, ponieważ wspominam o mentorowaniu muzyków jako o znaczeniu krytycznym. Oczywiście, jest tu bardzo ważna lekcja do nauki, a moje słowa są prawdziwe niezależnie od tego, czy coś sprzedam, czy nie. Lekcja dla ciebie pokazuje, że samo bycie ODPOZNANIĄ z powodu zepsucia powoduje, że zawsze pozostajesz spłukany jako muzyk, dopóki nie dokonasz znaczącej zmiany.

Od czasu do czasu otrzymuję wiadomości od muzyków, którzy początkowo wahali się, aby dołączyć do mojego programu szkolenia w karierze muzycznej lub biorą udział w mojej karierze pieniężnej (gdzie pokazuję muzykom, jak łatwo zarobić mnóstwo pieniędzy), ponieważ mają wrażenie, że „nie mogą sobie na to pozwolić”. . ” Nawet po tym, jak przekażę im przytłaczający dowód na to, jak moje programy dały OGROMNE rezultaty muzykom, z którymi pracowałem, wciąż pozostają sceptyczni i lękliwi. Ten sceptycyzm bierze się z tych samych fałszywych narracji opisanych powyżej – że wszyscy muzycy będą nieuchronnie popadać w zerwanie i walczyć, więc nie ma sensu kariera muzyczna. Jak na ironię, próbując „zaoszczędzić” kilka dolców w danym momencie i przejść szkolenie (czyli ZAPEWNIONE, by uzyskać wyniki), jak rozwijać lukratywną karierę muzyczną, zapewniasz, że nigdy nie osiągniesz dużego dochodu z muzyką. Jest to określane jako „jedzenie gęsi, która składa złote jajka”, ponieważ postanawiasz teraz zjeść gęś, zamiast czekać, aż złote jaja pojawią się później. Zamiast uczyć się, jak zarabiać w swojej karierze muzycznej i budować przyszłość, poddajesz się strachowi … gwarantując, że nigdy nie zrobisz postępu, aby przenieść swoją karierę na wyższy poziom.

Jak zachować ten strach przed zniszczeniem kariery muzycznej:

1. Wiedz, że przekonanie, że wszyscy muzycy walczą o zarabianie pieniędzy, nie jest prawdą i na pewno nie musi to być twoja rzeczywistość. Sama ta realizacja powstrzyma cię przed tym, by strach kierował twoją karierą muzyczną z dala od rzeczy


Reader's opinions

Leave a Reply


Continue reading

Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background