Agamemnon

Scheduled on

Środa 10:00 11:00
Piątek 13:00 14:30
Niedziela 08:30 09:00

Agamemnon

Tagged as: , , ,
Tragiczne dzieje wodza Agamemnona z rodu Atrydów, zwycięzcy spod Troi. Pierwsza z trzech tragedii składających się na "Oresteję".

Tytuł oryginału Αγαμέμνων
data wydania1925 (data przybliżona)
kategoria-utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)


Read more

Podcast of previous episodes


Related news


Agamemnon charts

Sorry, there is nothing for the moment.

Agamemnon team

red.mgr Janina Swat-redaktor naczelny,reżyser i scenarzystka teatralna.Dyrektor Departamentu Kultury w Polskim Radio i telewizji POMOST. Z zamiłowania teatr,film.Wykształcenie-reżyseria teatralna,scenarzystka.W radio i telewizji POMOST zajmuje się reżyserowaniem teatrów radiowo-telewizyjnych.Prowadzenie imprez plenerowych,koncertów,festiwali i innych uroczystości.W Polskim radio i telewizji POMOST jest Dyrektorem Departamentu Kultury.  

red.Joanna Jabłonowska-kierownik działu zagranicznego w Polskim Niezależnym Radio i Telewizji”POMOST”. Jest korespondentem zagranicznym przebywająca w PHOENIX w ARIZONIE,USA.

Redaktor ILONA SIEDLECKA Na antenie naszego radia.Prowadzi audycje ogólno-społeczne,prowadzenie imprez muzycznych,teatralnych.

red.Wiesław Redaktor,korespondent w Nowym Jorku. Muzyk, gra w zespole muzycznym RELAX na terenie USA. W naszym radio zajmuje się audycjami muzycznymi,organizowaniem imprez,prowadzenie.


Agamemnon crew

Sorry, there is nothing for the moment.

Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background