Dom zbrodni

Aghata Christie

Scheduled on

Wtorek 10:00 12:45
Środa 23:50 23:55
Piątek 14:30 18:00
Sobota 23:40 23:55

Dom zbrodni

Tagged as: , , , ,
Dom zbrodni jest wykładem na temat anatomii morderstwa, a przewrotne zakończenie i dziś może budzić sprzeciw. Nic dziwnego, że to ulubiona powieść Agathy Christie, która uważała, że „każdy jest zdolny do zbrodni”.
11 odcinków w naszym radio...

Kiedy grecki milioner Arystydes Leonides zostaje otruty, podejrzenia padają na Brendę –młodą wdowę. Wnuczka ofiary Josephine to wścibska nastolatka – uwielbia kryminały i podsłuchuje, więc o krok wyprzedza policjantów. Trzeba uważnie słuchać, bo mordercy są próżni i lubią się chwalić! Ekscentryczni spadkobiercy, listy miłosne i panieński notes to tropy w śledztwie.


Read more

Podcast of previous episodes


Related news

Sorry, there is nothing for the moment.

Dom zbrodni charts

Sorry, there is nothing for the moment.

Dom zbrodni team

Redaktor Brygida .Na antenie naszego radia nadajemy poezje Pani red.Brygidy Błażewicz.Jest ona autorką wielu opracowań poetyckich.Prowadzi audycje poetyckie.  

red.Bożena Róża Lach…pisarka,pisze dla naszego radia i telewizji”GWIAZD”słuchowiska i opowiadania


Dom zbrodni crew

red.mgr Janina Swat-redaktor naczelny,reżyser i scenarzystka teatralna.Dyrektor Departamentu Kultury w Polskim Radio i telewizji POMOST. Z zamiłowania teatr,film.Wykształcenie-reżyseria teatralna,scenarzystka.W radio i telewizji POMOST zajmuje się reżyserowaniem teatrów radiowo-telewizyjnych.Prowadzenie imprez plenerowych,koncertów,festiwali i innych uroczystości.W Polskim radio i telewizji POMOST jest Dyrektorem Departamentu Kultury.  


Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background