Dziennik tras koncertowych

Written by on 25 maja 2016

Subway był na tyle uprzejmy, że kronikował ich trasę po Ameryce Północnej, a my w tym tygodniu uruchomimy ich dziennik podróży w kilku transzach. Billy Lunn będzie naszym przewodnikiem, a jak pisze: „Ponieważ tak często kończy się wydarzenie na naszych trasach, pomyśleliśmy, że tym razem, podczas naszej ekscytującej trasy po USA / Kanadzie, będę prowadził dziennik wszystkie nasze wydarzenia.

Poza tym, że jesteście dla Was miłym, małym wglądem w nasze codzienne życie, to także miło jest mi przypomnieć i przeżyć te dni.

Sprawdź wpisy dla dni 6-10 poniżej.

Wczesny początek dzisiejszej sesji Converse na żywo, ale był to świetny pretekst, aby wsiąść do taksówki i zobaczyć zabytki pięknego Bostonu. Bogactwo budynków z czerwonej cegły przypomniało nam o czerwonej rubieży Manchesteru we własnym U.K., która dodaje miastu naturalnego, jesiennego wyglądu, a ta wspaniała jakość została spotęgowana przez niebieskie niebo i miękkie, pomarańczowe światło słoneczne! Po drodze mijaliśmy Harvard Business School po naszej prawej stronie i chciałem objechać mostem na Harvard Square w Cambridge, żeby móc poczuć, jak tam jest. Nagle poczułem mdłości, że chcę ukończyć studia podyplomowe na uniwersytecie w Bostonie po ukończeniu studiów licencjackich w Cambridge – oczywiście zakładając, że ukończę szkołę! Ha ha! Nie wzięliśmy objazdu; lubimy być punktualni!


Reader's opinions

Leave a Reply


Continue reading

Twoje radio

Polskie radio POMOST

Current track
TITLE
ARTIST

Background